olej, płótno / 100 x 80 cm
114 x 94 cm, wymiary z ramą
sygnatura p.d.: ’A. Kliś-Karkoszka’
numer inwentarzowy: 45/18/3/2019
pochodzenie: bezpośredni zakup od twórcy
Urodzona w 1978r. Anna Kliś-Karkoszka, ukończyła liceum plastyczne w Bielsku-Białej. Ma kilka pasji, które jak mówi do największych można zaliczyć malarstwo, rysunek i życie w wielu aspektach. Interesuje się również psychologią. Mieszka w Kętach.