5

Małgorzata Niegel (1974), Emacypantka, 2019

Estymacje: 814 - 1 628 EUR
Dodatkowe opłaty: +5% / 3% Droit de suite
olej, płótno / 50 x 40 cm
63 x 53 cm, wymiary z ramą
sygnatura i data l.d.: ’M. Niegel, A.D. 2019’
tytuł, sygnatura i data na rewersie:
’Emancypantka, Małgorzata Niegel, I A.D.2019’
numer inwentarzowy: 23/17/1/2019
pochodzenie: bezpośredni zakup od twórcy

Małgorzata Niegel,
urodziła się w 1974r. Uczęszczała do Carolinum w Nysie i tam też ukończyła liceum plastyczne. Jej figuratywne malarstwo olejne nacechowane jest chrześcijańskimi, biblijnymi oraz innymi ukrytymi symbolami. Artystka uczestniczyła w wielu wystawach oraz konkursach, między innymi w “Who Art You” w Mediolanie.

„Od dzieciństwa kocham ciszę i to, co piękne. Moje życie? Żyję żeby malować i maluję, żeby żyć. Najlepszą oceną twórczości jest, gdy sztuka mówi niemym głosem sama za siebie.”
Małgorzata Niegel
Aukcja sztuki
23 stycznia 2020 CET/Warsaw
Cena wywoławcza
698 EUR
814 - 1 628 EUR
Wyświetleń: 231 | Ulubione: 3

Damma

Aukcja sztuki
23 stycznia 2020 CET/Warsaw

Damma
Debiut Ambasador Marki Młodych Artystów Sp. z o.o.
?
43-300 Bielsko-Biała
+48 504818699
Klienci kupujący dzieła tego artysty kupowali także