tempera, płótno / 50 x 40 cm
66 x 55 cm, wymiary z ramą
sygnatura i data p.d.: ’E. Kurtyka 2013’
numer inwentarzowy: 14/13/12/2018 poz. 2
pochodzenie: bezpośredni zakup od twórcy