ołówek / papier szary z filigranem P.M. FABRIANO
23,9 x 32,8 cm
wtórnie sygnowany i datowany l.d.: Włodarski/ 1930
Literatura:
Marek Włodarski (Henryk Streng) 1903–1960, kat. wystawy monograficznej w Muzeum Narodowym w Warszawie, Warszawa 1981, poz. kat. IV/557