akryl / płótno
37,5 x 37,5 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: JAN DOBKOWSKI | Z CYKLU "OSOBLIWE ZDARZENIE XXX" 2013 ROK | ACRYL | 37,5 X 37,5 cm