olej / płótno
50 x 40 cm
80 x 70 cm (w świetle oprawy)
sygnowany l.d.: T.Sętowski
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: "Szept przestworzy" | olej, płótno | 50 x 40 cm | Tomek Sętowski
do pracy dołączony autorski certyfikat