tusz, papier; 85 x 31 cm;
sygn. p. d.: R.OPAŁKA;
na odwrocie pieczęcie: Fundacja Opalka oraz Exlibris Ewa et Marek Pietkiewicz.
Praca przed konserwacją.
- Porównaj: Roman Opałka, Katalog wczesnych prac, Warszaw 1998.