offset, papier; 95 x 66,5 cm;
Stan zachowania: uszkodzenia krawędzi papieru, przede wszystkim u góry, przy lewej krawędzi;
Plakat do filmu w reżyserii i według scenariusza Lawrenca Dana, film prod. amerykańskiej;