Edward Dwurnik (ur. 1943 Radzymin - 2018 Warszawa), Krynica - Muzeum Nikifora, 1979

58
Edward Dwurnik (ur. 1943 Radzymin - 2018 Warszawa), Krynica - Muzeum Nikifora, 1979Edward Dwurnik (ur. 1943 Radzymin - 2018 Warszawa), Krynica - Muzeum Nikifora, 1979
Dodatkowe opłaty: +5% / 3% Droit de suite
akwarela, papier, 62 x 54 cm, sygn. p. g.: E.DWURNIK; na odwrociu: "Krynica", data 1979, pieczątki autorskie oraz pieczęć "ARS POLONA"
Aukcja Varia (33)
18 grudnia 2019
Cena wywoławcza
6 500 PLN
11 800 PLN
Cena końcowa bez opłaty aukcyjnej
10 000 PLN
182%
Wyświetleń: 176 | Ulubione: 1
Aukcja Varia (33)
18 grudnia 2019

account_balance ul. Bohaterów Monte Cassino 43, 81-767 Sopot
phone 58 550 16 05
poniedziałek - piątek 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 15.00
Przyjmowanie obiektów na aukcje

Sopot, ul. Bohaterów Monte Cassino 43

Sztuka dawna
telefon: +48 58 550 16 05
mail: [email protected]

Sztuka współczesna
telefon: +48 58 551 22 89 mail: [email protected]

Gdańsk, ul. Długa 2/3

telefon: +48 58 301 05 54
mail: [email protected]

Kraków, Rynek Główny 43

telefon: +48 12 429 12 17
mail: [email protected]

Warszawa, Nowy Świat 54/56

telefon: +48 22 828 96 98
mail: [email protected]

Klienci kupujący dzieła tego artysty kupowali także