JEAN Ponç to jedna z największych gwiazd szkoły katalońskiej. Wśród artystów półwyspu iberyjskiego, jest on wymieniany jednym tchem z największymi artystami surrealizmu.
litografia, sygnowana ołówkiem
> | 20 | ||
> | 150 | ||
> | 250 | ||