922

1 złoty 1831, Powstanie Listopadowe, podpis H. Łubieński, piękny bez złamań

?, bez złamań
Stan zachowania: ?, bez złamań
Estymacje: 460 - 1 149 EUR
Literatura: Miłczak A22ab, Lucow 135 R6
Banknot bez złamania, brak prążka pod światło, jednak krawędzie po widocznej konserwacji. Banknot bankowy z pudełka powstańczego, w którym wystające poza obrys pudełka krawędzie uległy uszkodzeniu, po czym zostały poddane profesjonalnej konserwacji. Nie podjęliśmy się oceny stanu zachowania numerycznie, ze względu na nietypowa specyfikę uszkodzeń. Piękna prezencja.
Aukcja 15
28 marca 2020 CET/Warsaw
Cena wywoławcza
230 EUR
460 - 1 149 EUR
Stan zachowania
?, bez złamań
1 005 EUR
437%
Wyświetleń: 233 | Ulubione: 13

WDA - MiM

Aukcja 15
28 marca 2020 CET/Warsaw

Nie mniej niż 0 PLN za tę pozycję
  100

WDA - MiM
Warszawski Dom Aukcyjny Mariusz Walendzik
ul. Porajów 1 / 41
03-188 Warszawa