srebro pr. 800, złocone wewnątrz; waga: 65 g.; wys. 8 cm;
sygn. na spodzie: 10126 półksiężyc korona 800 WTB;
Niemcy, Wilhelm Binder;
z wygrawerowanym imieniem na korpusie: Joachim;
stan: drobne wgniecenia na korpusie.