srebro pr. 800, złocone wewnątrz; waga: 60 g., wys. 8 cm;
sygn. na spodzie: półksiężyc korona 800 (…) / 2;
Niemcy, Korner & Proll, Berlin;
z wygrawerowanym imieniem i datą na korpusie w kartuszu: Joachim / 31.5.09.;
stan: drobne wgniecenia na korpusie.