olej / płótno
100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu p.g.: MATEUSZ BUDZYŃSKI | "GŁOWY V, PORTRET GENERAŁA" | WYMIARY: 100 X 100 CM | OLEJ NA PŁÓTNIE | 03.2014