Zygmunt II August, Półgrosz 1555/8, Wilno - L/LITVA
2-
Stan zachowania: 2-
Literatura: Ivanauskas 4SA82-24 (R)
Bardzo ładny egzemplarz. Patyna, nalot.
Odmiana z przebitką daty.