69

Magdalena SERWIN, Czarno-białe figi, 2018 r.

Magdalena SERWIN (ur. 1983 r., Jastrzębie Zdrój)
Czarno-białe figi, 2018 r.
olej na płótnie, 90 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Serwin M.’

Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Raciborzu o kierunku sztuk użytkowych. Pod okiem wspaniałych artystów zgłębiała sztuki malarskie, graficzne jaki i fotograficzne.
W dużej mierze jednak samouk, dla którego malarstwo jest pasją a zarazem czymś w rodzaju spokoju, oddechu od codziennych spraw.
Malując obraz zawsze stara się znaleźć coś niezwykłego w zwykłym.
Maluje farbami olejnymi głównie szpachlą, w dość ubogiej kolorystyce - głównie szarości z akcentem na ciepłą barwę, najczęściej czerwień, brąz.
Wielokrotnie usłyszała, że styl jej prac jest rozpoznawalny - co jest dla Artystki ogromnym sukcesem.
W tej chwili prace można znaleźć w Galeriach: Norland w Warszawie, V.A. Gallery Poland w Poznaniu, oraz Gallery SAATCHI ART.
Prace brały udział w kilku Aukcjach Charytatywnych min. Fundacji "Nie wypada nie pomagać" w Bielsku-Białej.
Obrazy zagościły również w prywatnych kolekcjach w Niemczech, Anglii jak i w Stanach Zjednoczonych.
Cały czas stara się rozwijać swoją technikę malarską, dążąc do perfekcji.

3 Zimowa Aukcja Sztuki
24 stycznia 2020 CET/Warsaw
Cena wywoławcza
284 EUR
Wyświetleń: 87 | Ulubione: 0

NEXT - Aukcje Sztuki

3 Zimowa Aukcja Sztuki
24 stycznia 2020 CET/Warsaw

  > 3 000

NEXT - Aukcje Sztuki
Galeria Sztuki NEXT
ul. Poznańska 31
85-129 Bydgoszcz
+48 509 351 515
Klienci kupujący dzieła tego artysty kupowali także