akwarela, tusz, papier / 42 x 52 cm
72 x 84 cm, wymiary z ramą
sygnatura i data na rewersie:
’Kamiński 2014 VI 11’
numer inwentarzowy: 63/14/6/2019/poz.4
POCHODZENIE:
bezpośredni zakup od twórcy