suchoryt, akwarela, papier, 39 x 29 cm w św. passe-partout
sygn. i dat. p. d. ołówkiem: Czesław TUMIELEWICZ.2010
opis. l. d.: Wschód Słońca. suchoryt. akwarela. op. 382.