27

Łukasz Zedlewski, "Jezioro Wulpińskie"

Łukasz Zedlewski, Jezioro WulpińskieŁukasz Zedlewski, Jezioro Wulpińskie
Estymacje: 888 - 1 051 EUR | 3 800 - 4 500 PLN

60x150 cm, olej/pasta woskowa płótno 2015

Łukasz Zedlewski

ur 1989 r. w Olsztynie. Mieszka i pracuje w Miodówku koło Olsztyna. Absolwent Wydziału Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Dyplom z wyróżnieniem w pracowni Malarstwa prof. Stanisława Baja, aneks z rysunku w Pracowni prof. Marka Wyrzykowskiego, aneks z grafiki warsztatowej w pracowni prof. Rafała Strenta 2013r Stypendysta Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci w latach 2005-2008. W roku 2010 stypendium artystyczne Marszałka województwa Warmińsko-Mazurskiego. Nagroda Fundacji Marka Marii Pieńkowskiego w 2009 r. Nagroda w konkursie im. Barbary Ostaszewskiej w 2011 r. Laureat finałowej dziesiątki konkursu „Najwybitniejszy Młody Malarz Pierwszej Dekady XXI Wieku” 2011 r. W 2013 najlepszy dyplom na warszawskiej ASP, gdzie obecnie jest adiunktem w pracowni malarstwa na Wydziale Konserwacji. Uczestnik wielu wystaw krajowych i zagranicznych. W 2019 uzyskał tytuł doktora na warszawskiej ASP.

Wymiary: 60x150
Sztuka w Eterze.
22 marca 2020
Cena wywoławcza
584 EUR
888 - 1 051 EUR
3 800 - 4 500 PLN
Wyświetleń: 18 | Ulubione: 0
Sztuka w Eterze.
22 marca 2020

20.00%

Galeria Ether
account_balance ul. Kopernika 36/40, 00-328 Warszawa
phone +48 698 783 738
Klienci kupujący dzieła tego artysty kupowali także