Szerokość: 94 cm
Wysokość: 124 cm
Wymiary bez oprawy: 90 x 120 cm
Technika: grafika cyfrowa / druk UV na płycie
Oprawa: czarna, lakierowana rama
Sygnatura: sygnatura autorska oraz certyfikat
Edycja limitowana
Szerokość: 94 cm
Wysokość: 124 cm
Edycja limitowana