21

Krzysztof Janicki - Wrocław Ratusz II, akwaforta, akwatinta.

Szerokość: 45 cm

Wysokość: 35 cm

Wymiary  bez oprawy :   20 x 29 cm

Technika: akwaforta, akwatinta

Oprawa: obraz w ramie

Urodzony 28 września 1954r. w Olsztynie.
W 1974r. ukończył Liceum Plastyczne w Gdyni-Orłowie, uzyskując dyplom technika fotografii.
W 1975r. pracował jako fotoreporter w tygodniku "Panorama Północy".
W latach 1976-81 studiował w Wyższej Szkole Sztuk Plastycznych w Gdańsku. W pracowni doc. Jerzego Krechowicza uzyskał Dyplom z oceną b. dobry z wyróżnieniem w dziedzinie plakatu. Temat pracy- "Plakat teatralny".1974r. Udział w XIII Biennale FIAP- złoty medal za fotografię.
1976r. III nagroda OKFA Kędzierzyn za film animowany.
1977r. Srebrny medal HUY Belgia za film animowany.
1979r. I i II miejsce OKFA Bielsko Biała za film animowany.
1981r. Udział w wystawie "Dyplom 81"- Warszawa Zachęta.
1981r. I nagroda w konkursie na plakat "człowiek i książka" Dusseldort.
1983r. Wystawa indywidualna w MPiK- Olsztyn.
1991r. Wystawa "Kartoteka 91"- Olsztyn
1991r. Wystawa w Olberg- Niemcy.
1999r. Jego obraz podarowano Janowi Pawłowi II podczas Jego wizyty w Ełku.
2000r. I i II nagroda w konkursie na plakat promujący Olsztyn.
2003r. Udział w III Olsztyńskim Biennale Plastyki w BWA.
2007r. Udział w V Olsztyńskim Biennale Plastyki w BWA.

Zajmuje się grafiką, malarstwem, malarstwem ściennym, fotografią i projektowaniem graficznym.

Aukcja Urodzinowa / - VIVID Gallery
16 lutego 2020 CET/Warsaw
Cena wywoławcza
140 EUR
Wyświetleń: 51 | Ulubione: 0

Vivid Gallery

16 lutego 2020 CET/Warsaw

Vivid Gallery
Pro Studio Joanna Woziwodzka
Plac Kościuszki 4
50-029 Wrocław
+48 781666640