olej, akryl, płótno; 70 x 90 cm;
sygn. i dat. l. g.: ABAKO'99;
na odwrocie opis autorski: WITOLD ABAKO'99 / OLEJ, AKRYL, / " STARA PANNA W MODRZEWIACH".