olej, sklejka; 22,5 x 47 cm;
sygn., dat. i opisany l. d.: Wlastimil 1942 / Hofman / Tel Aviv;
na odwrocie m.in. napis autorski: Anioł sprawiedliwości (ołówkiem) oraz napisy wtórne.