olej, deska; 22,5 x 31,5 cm;
sygn. l. d.: J Karszniewicz;
na odwrocie napis: Widok letni (sierpień) / Jerzy Karszniewicz / (olej na desce) 1939 r / 2-go ... (słabo czytelnie).