akwarela, papier 25,5 x 31,5 cm;
sygn. p. d.: WW (ołówkiem);
Na odwrocie owalny stempel z faksymile artysty i napisem: ZE ZBIORÓW DZIEŁ WOJCIECHA WEISSA. DOM ARTYSTY, poniżej nr.: 001560, poniżej napis: 1928;
Publikowany w: ANERI IRENA WEISSOWA, WOJCIECH WEISS. Katalog wystawy podróżnej (SPOTKANIA ZE SZTUKĄ) Adam Konopacki, Renata Weiss.