Jerzy DMITRUK (ur. 1960), Rzeka obfitości, z cyklu: Siewca Urodzaju, 2010
akwaforta, akwatinta; papier; 25 x 35 cm (wymiar arkusza), 17 x 21 cm (odcisk płyty); sygn., dat. i opisana u dołu: „Rzeka obfitości” z cyklu Siewca urodzaju e/a Jerzy Dmitruk 2010 (ołówkiem).