akwarela, tusz / papier
65 × 44,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany, datowany i opisany l.d.: Lebenstein 63 „figure”
Pochodzenie:
kolekcja prywatna R. Olbińskiego, Warszawa