558

LWÓW. DOBROWOLSKI, ODO, Teka Lwów 1914-1915. Autolitografie, wyd. Lwów 1915

LWÓW. DOBROWOLSKI, ODO, Teka Lwów 1914-1915. Autolitografie, wyd. Lwów 1915; 10 autolitografii autorstwa polskiego artysty malarza Odona (Ottona) Dobrowolskiego (1883-1917): 1) OGÓLNY WIDOK (tyt. z okładki), wymiary arkusza: 408x295 mm; 2) WOŁOSKA CERKIEW, wymiary arkusza: 293x405 mm; 3) WIDOK NA RATUSZ (Plac Kapitulny, kaplica Boimów, w tle widoczna wieża ratusza), wymiary: 287x377 mm; 4) PLAC MARYACKI, wymiary: 418x265 mm; 5) UNIWERSYTET, wymiary: 416x302 mm; 6) KOŚCIÓŁ OO. BERNARDYNÓW, wymiary: 407x295 mm; 7) SEJM (Sejm Krajowy), wymiary: 265x392 mm; 8) NAMIESTNICTWO, wymiary: 418x302 mm; 9) CERKIEW ŚW. JURA, wymiary: 387x287 mm; 10) KOŚCIÓŁ OO. KARMELITÓW, wymiary: 407x300 mm; na każdym arkuszu sygn. autora i data (na kamieniu, niekiedy napisy przycięte); karty umieszczone w oryginalnej tekturowej tece z widokiem wieży bernardyńskiej; autolit. kolor. na papierze żeberkowym, st. arkuszy bdb., st. teki db. (drobne zagięcia rogów, przetarcia i zabrudzenia); format teki folio;

XXVII Aukcja Antykwariatu Wu-eL
28 marca 2020 CET/Warsaw
Cena wywoławcza
2 293 EUR
2 522 EUR
110%
Wyświetleń: 140 | Ulubione: 0

Antykwariat Wu-eL

28 marca 2020 CET/Warsaw

Antykwariat Wu-eL
Antykwariat Wu-eL
ul. św. Wojciecha 1 / U3
70-410 Szczecin
+48517727267