13

Marta Julia Piórko, Happy dog, 2020

olej, płótno, 30 x 24 cm, sygn. na odwrocie

Aukcja Zielona
12 marca 2020 CET/Warsaw
Cena wywoławcza
116 EUR
Wyświetleń: 120 | Ulubione: 0

Pragaleria

Aukcja Zielona
12 marca 2020 CET/Warsaw

  > 300

Pragaleria
Pragaleria
ul. Stalowa 3 / 1/5/13
03-425 Warszawa
+48 884 79 88 52
Klienci kupujący dzieła tego artysty kupowali także