Olej, płótno; 38 x 41
Sygnowany l.d.: Antoniewicz 87.; na odwrocie: Czas motyla’ 87 Ant.; nalepka autorska z opisem pracy
Mirosław ANTONIEWICZ
ur. 1954 Wrocław
Ukończył studia, mieszka i pracuje we Wrocławiu, zajmując się malarstwem sztalugowym. Ten uznany artysta ma na swym koncie ponad 50 wystaw indywidualnych zarówno w kraju jak i zagranicą. „Obrazy Mirka Antoniewicza są obdarzone szczególną siłą oddziaływania, nawiązywania kontaktu i zdolnością łączenia historii z przeszłości i teraźniejszości.”- Elena Ferrario Scacchi.
Cena wywoławcza 1000
Estymacja 1800 - 2000
◙ droit de suite