olej, płótno; 140 x 200 cm;
sygn. po prawej: AZ. 93 (monogram wiązany, ryte w warstwie malarskiej);
opisany na odwrocie: ANDRZEJ / ZWIERZCHOWSKI / "STARY MALARZ" (PAUL CÉZANNE / -1993- / 140X200 / ol. pl.