RR- Plakieta 1923, Śląsk, Wrocław, Theodor von Gosen
2-RR-
Stan zachowania: 2-
Estymacje:
136 - 271 EUR
Brak notowań. Okazała plakieta 98mm x 163 mm odlana w żeliwie autorstwa Theodor'a von Gosen'a (sygnowana), który w 1905 roku objął klasę rzeźby dekoracyjnej w Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu i kierował nią do likwidacji uczelni w 1932 roku.