R-, Plakieta 1879, J. Kraszewski, autorstwa Teofila Godeckiego
2-
Stan zachowania: 2-
Estymacje:
45 - 113 EUR
Plakieta autorstwa Teofila Godeckiego (sygnowana pod popiersiem) z portretem Ignacego Kraszewskiego. Cyk brązowiony 131 x 158 mm (bez ucha).