Litografia barwna; wym.: 500 x 690 mm; sygn. i tytułowany oł. w obrębie kompozycji: Lebenstein 73. Affrontement. Odbitka nr 72/100. Lit.: Sztuka Polska XX wieku. Katalog zbiorów, red. M. Hermansdorfer, Wrocław 2000 poz. 3098.
Aukcja Dzieł Sztuki nr 56. Malarstwo, Grafika, Rysunek