Weiss Wojciech (1875-1950), Akt za tiulową zasłoną, 1925
Drzeworyt, papier; wym.: 113 x 175 mm; sygn. oł. p.d.: W.Weiss. Lit: R. Weiss, Wojciech Weiss. Twórczoć graficzna, Kraków 2006 poz. 69.
Aukcja Dzieł Sztuki nr 56. Malarstwo, Grafika, Rysunek