Zakrzewski Władysław, Krużganki Wawelskie, lata 30. XX w.
Miedzioryt; wym.: 262 x 222 mm; sygn. oł. p.d.: Wł.Zakrzewski, oł. p.d.: tytuł; sygn. płyty p.d.: Ryt. Zakrzewski. Praca z teki Kraków.
Aukcja Dzieł Sztuki nr 56. Malarstwo, Grafika, Rysunek