Tusz lawowany, pędzel, papier żeberkowy (Frangle); wym.: 36,5 x 50 cm; sygn. p.d. monogram wiązany SN. Na odwrocie fragment rysunku akademickiego; praca po konserwacji.
Aukcja Dzieł Sztuki nr 56. Malarstwo, Grafika, Rysunek