akryl/płótno, 120 x 160 cm, dyptyk, sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK SMOLIK | NOVA CONTEMPORARY | AKRYL/PŁÓTNO | 120 X 80 CM | Dominik Smolik'