olej, płyta, 61 × 73 cm
sygnowany i datowany na odwrocie: BEKSIŃSKI 72
POCHODZENIE:
– kolekcja Andrzeja Krajewskiego i Małgorzaty Braunek (dar od artysty)
– kolekcja prywatna, Polska