technika mieszana, olej, tempera, płótno naklejone na płytę, 41,5 × 101,5 cm, opisany na odwrocie: 1975 |GODŁO HORME 75 B |HORME KLASYCZNE No.6 |TECHNIKA MIESZANA TEMP. OLEJ |WYMIARY: 40 cm x 99 cm cena 25 000 zł |W WARSZAWA powtórzone na blejtramie, powy
WYSTAWIANY:
– Wystawa II Ogólnopolskiego Konkursu Malarskiego na Obraz im. Jana Spychalskiego, Biuro Wystaw Artystycznych „Arsenał”, Poznań 1975