olej, płótno, 38 x 46,5 cm;
sygn. p. d.: H. KRYCH
Na odwrocie na płótnie napis: H. KRYCH. / TYTUŁ „NA MOKOTOWIE” / WYMIAR 46 x 38 cm / TECH. OLEJ