Srebro próby 12 cechowane (próba, monogram złotnika nieczytelny JM?); wys. 6 cm,szer.6,5 cm, głęb. 6,5 cm; waga 146 g.
Polska, lata 20.XIX w.
Wspartych na stopach trójkątnych, z zaokrąglonymi narożami i trzonie w formie trzech nóżek zakończonych lancetowatymi liści, ujmujących półkuliste, wewnątrz złocone czary, od spodu ozdobione grawerowaną rozetą liściastą, pod górną krawędzią pas ornamentu kwiatowego; na brzuścach monogram wiązany MK.