DZIENNIK Praw (Księstwa Warszawskiego). Tom 2. Nr 13-24, (1809-1810), B.w. 17 cm, str. 468. Oprawa z II poł. XIX w. płsk. złoc., niew. otarcia oprawy, poza tym stan bardzo dobry. Zawiera m.in. uchwałę o przyjęciu kodeksu Napoleona za prawo cywilne w Księstwie Warszawskim.