olej/płótno, 60 x 110 cm, sygnowany p.g.: 'Mariola Świgulska Seenna 2013'
20 000 | |||
> | 2 000 | ||
50 000 | |||
> | 5 000 | ||
100 000 | |||
> | 10 000 | ||