38

Zestaw sześciu talerzy ozdobnych o tematyce napoleońskiej

porcelana

średnica 24

•Bataille de Friesland 14 juin 1807

•Bataille de Wagram 16 Juilett 1809

•Le Général Massena Devant Zurich 25 Decembre 1799

•Batailee de Montrau 18 fevrier 1814

•Bataille D'Iena 14 octobrem1806

•Mort de Desaix a Marengo 14 juin 1800

Sygnatura na odwrocie:
Made in Belgium Boch la Louviere Fabrication Belge- datowana na  lata 20. XX wieku

Napoleon Bonaparte - Aukcja Przedmiotów Kolekcjonerskich
18 kwietnia 2020 CEST/Warsaw
Cena wywoławcza
111 EUR
Wyświetleń: 49 | Ulubione: 0

FACE TO FACE ART

18 kwietnia 2020 CEST/Warsaw

Oferta złożona na 5 minut przed końcem czasu wydłuży czas licytacji tej pozycji o kolejne 2 minuty

  > 25
  > 25
  4 000
  > 250

FACE TO FACE ART
FACE TO FACE ART
ul. Mazowiecka 11A
00-052 Warszawa
+48 884 902 884