Magdalena Połacik(ur.1980)
Smutne melodie na ukulele(2018) sygn.na odwrociu
olej, płótno, 40x50 cm
Magdalena Połacik(ur.1980)
olej, płótno, 40x50 cm
> | 10 | ||
100 | |||
> | 20 | ||