olej, płótno; 69 x 88 cm;
Potwierdzenie autentyczności z dnia 27.03.2020 r. wydane przez Agencje Art Konsultant - Adam Konopacki.
Niniejsza praca będzie opublikowana w „Albumie malarstwa polskiego” pod redakcją Stefanii Krzysztofowicz - Kozakowskiej, styczeń 2021 r.