olej, tektura; 21,5 x 15,2 cm;
sygn. i dat. l. d.: J Malczewski / 1900;
Niniejsza praca będzie opublikowana w „Albumie malarstwa polskiego” pod redakcją Stefanii Krzysztofowicz - Kozakowskiej, styczeń 2021 r.