Powroźniak J. "Paganini". PWM, Kraków 1958, wyd. I. s. 224, w. 19,5 x 13 cm, w. obw. (ze skrzydełkami) 19,5 x 44 cm. Obwolutę projektował Daniel Mróz. 28 ilustracji w tekście. Stan bardzo dobry, niewielkie przetarcia brzegów obwoluty, podpis własnościowy na wyklejce. Poza tym książka czysta.