Jachimecki Z. "Historia muzyki polskiej (w zarysie)". Nakład Gebethnera i Wolffa, Warszawa 1920, s. 251, w. 21 x 14 cm. Oprawa twarda, półpłócienna z ozdobnym papierem marmoryzowanym. Stan b. dobry.